Groeten uit Gilze

Gilze is, zoals je misschien al weet, finalist in de Brabantse Dorpen Derby (BDD) en dat kan iedereen nu zien bij het binnenrijden van ons dorp. Wethouders Rolph Dols en Ariane Zwarts hebben het  samen met Ad v.d. Veeken mogelijk gemaakt dat  de BDD borden gemonteerd zijn aan de bebouwde kom borden van Gilze. Leuk hè!? Want ook onze gemeente is trots op de BDD nominatie.

Gilze is finalist BDD

Welkom in Gilze

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s